admin

اطلاعیه های مهم

پست های پیشنهاد شده

سلام به نویسندگان متعهد شرقی

اول اینکه لطفا هر زمان این تاپیک به روز میشه همه ی نویسنده های عزیز اطلاعیه رو به محض دیدن بخونن

و در صورتی که اطلاعیه ای از این به بعد ثبت شه  و نویسنده ای مطلع نشه و اجرا نکنه عواقب این کار به پای همون عزیزی خواهد بود که اطلاعیه رو یا نخوندن یا اجرا نکردن

اطلاعیه ی شماره 1

فیلترینگ سایت ها به صورت اتومات داره اجرا میشه و در صورتی که تاپیک رمانی از کلمات لیست سیاه فیلترینگ استفاده کنه ، تکرار این کلمات باعث میشه اون صفحه به طور اتومات فیلتر بشه بنابراین اگر دوست ندارید رمانتون فیلتر بشه این کلمات رو در رمانتون استفاده نکنید .

کلماتی مثل بوسه ، تخت و امثالهم

البته سعی می کنیم این کلمات رو به نویسنده ها ایمیل بزنیم چون گفتنش در تاپیک شاید خطرساز باشه بنابراین لطفا رعایت کنید تا نه مشکلی برای خودتون و نه سایت ایجاد شه و بتونیم سالها کنار هم بنویسیم و بخونیم و لذت ببریم

با تشکر - س اکبری

مدیریت سایت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی من تو تایپک قبلیم استفاده کردم فیلتر میشه؟!!!

اینجور که رمانم بهم میریزه!!

لینک به ارسال

تکرار این کلمات مشکل سازه اگر زیاد استفاده کردید اطلاع بدید ویرایش براتون باز بشه ویرایشش کنید

لینک به ارسال

کلمات لیست سیاه

سیاسی

بغل

بوسه

تخت

هرزه

آغوش

سکس

فاحشه

پورن

مشروب ( نام هر قسمشون مثه شراب ، ویسکی ، آبجو و ... )

مست

لخت

برهنه

کاندوم

لب

سینه

و یا هر عضوی که نشاندهنده ی امیال جنسی باشه

لباس زیر

مایو

بیکنی

و باز هم لباس هایی که نشاندهنده ی موارد خارج از شئونات باشه

همجنس باز

فحش به هر گونه

تجاوز

و هر کلمه ای که از نظر شئونات اخلاقی دینی عرفی جامعه ی ما منفی و کدره

دقت کنید فیلتر اتومات مفهموم رو متوجه نمیشه فقط کلمات مورد دار رو می شماره و فیلتر می کنه

بنابراین به هیچ وجه من بعد از این کلمات استفاده نکنید

لینک به ارسال

ببخشید رمانهایی که پی دی اف شدند وقابل ویرایش نیستند فیلتر میشند ؟؟

اگه کلماتی که گفته شده رو جدا ازهم بنویسیم یا بینشون علامت بزاریم بازهم ایراد داره ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید تا پست هام رو ویرایش کنم...

لینک به ارسال

من فقط یه بار از کلمه بغل استفاده کردم. ایرادی که نداره?

اگه نخوایم از این کلمات لیست سیاه استفاده کنیم پس از چه کلمه ای جایگزین بوسه استفاده کنیم? کلمه ی دیگه ای نیست آخه???

من کلا گیج شدم.

لینک به ارسال

منم دقیقا سوال مهسا رو دارم اگه بینشون فاصله بندازیم با نقطه بازم مشکلی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه جایگزینی برای این کلمه ها وجود نداره!!!!!!

لینک به ارسال

به نظر من هم این طور بهتره مثلا بوسه رو میتونیم به صورت ب. و. س. ه. بنویسیم. اون وقت بازم اشکالی داره

لینک به ارسال

منــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم همینطور......

من رمانم رو نوشتم اگه اینجوره باید به کل تغییر ش بدم راه حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل.

ادمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :DD:

لینک به ارسال

چند روز ارور ميداد باز نميشد واسه همين بود ؟ من خيلي سعي كردم دقت كنم اينجور كلمات نباشن اگه بود خوشحال ميشم تو نظرات بهم بگيد تا ويرايشش كنم 

ممنون

لینک به ارسال

عزیزان قانون سراسریه و چاره ای جز رعایت موارد فوق نداریم باید کلمات فوق حذف شن و به جاش جایگزین استفاده کنید حتی اگر حروف جدا از هم نوشته شن احیانا جزو موارد فیلترینگ حساب خواهند شد ... دوستانی که می خوان رمان های تمام شدشون رو ویرایش کنن می تونن پیغام بدن براشون باز شه

لینک به ارسال

ادمین جون آخه اینجوری که نمیشه مثلاتولدمامانمو تو رمان ذکرکردم حالاواسه اینکه قافلگیرش کنم میخوام برم ازپشت بغلش کنم خوب اگه نگم بغل چی بگم؟آغوشم که نمیشه...

یااینکه من میخوام بچه کوچولوی مثلاعمه م روبوس کنم بگم ماچ خوب زشت نیست؟یامثلامن یه چیزی روزیرتختم قایم کردم بگم زیرموکت اتاق ؟آخه همیشه که تورمانامون ازاین کلمات برای کارای خاک توسری که استفاده نمیکنیم پس اگه میشه خواهش میکنم این دوسه تاکلمه رواز تواین توماری که نوشتی بردار...

لینک به ارسال

و باز هم یه عده ک چیزی از هنر نمیفهمن و زیر خط فقر سواد هستن قوانین من در آوردی گذاشتن...واقعا فقط میشه تاسف خورد...

لینک به ارسال

و باز هم یه عده ک چیزی از هنر نمیفهمن و زیر خط فقر سواد هستن قوانین من در آوردی گذاشتن...واقعا فقط میشه تاسف خورد...

ببخیدمیشه بفرماییدمنظورتون چیه؟

لینک به ارسال

ببخیدمیشه بفرماییدمنظورتون چیه؟

منظورم به کساییه که این قوانینو واس نویسنده ها میزارن و محدودشون میکنن.....مثل این میمونه که لباس برات نسازن مجبورت کنن لباس خارجی نپوشی..خب تو بهترشو بساز بعدش بگو خارجیو نپوش....الان واس خیلی از واژه ها جایگزین از کجا بیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سخت نیست دوستان فقط خلاقیت و ذوق می خواد ....

من همینجا چند نکته رو در مورد تاپیک های رمان و قوانینش یاداوری می کنم

1 - لطفا فونت رو مناسب انتخاب کنید نه خیلی درشت و نه خیلی ریز

2 - در تاپیک رمان یک فرد ،  افراد دیگر تا اتمام رمان ، حق گذاشتن پست رو ندارن و این تخلف از قوانین محسوب می شه و کسی که مخل نظم تاپیک بشه بن می شه و از حضور در بینمون برای همیشه خداحافظی می کنه

3 - تبلیغ سایت های دیگه به هیچ وجه مورد قبول نیست و افراد خاطی کلا بلاک می شن و باید باهاشون خداحافظی کنیم .

4 دوستان نویسنده در تاپیک رمان ، هر پست باید حداقل 10 خط پر از رمان رو شامل بشه و صحبت با مخاطبین در پاورقی هر پست با رنگ غیر مشکی صحیح است . لطفا پستی که شامل رمان نباشه و فقط حرف با مخاطبین باشه رو قرار ندید تا تاپیکتون خدایی نکرده حذف نشه .

5 - دوستان نویسنده اگر بی نظمی در تاپیک مشاهده کردید و فردی در تاپیک رمان شما پست گذاشت ؛ سریعا اطلاع بدید تا با فرد خاطی برخورد کنیم .  این هم جزو قوانینه .

6 - اگر فردی در رمان یکی از دوستان ، مسائل خارج از عرف و شرع مشاهده کرد ؛ سریعا با ایمیل به من اطلاع بده لطفا .

7 - لطفا در نوشتن رمان از شکلک استفاده نکنید این کار حرفه ای نیست .

8 - از علامات . ، ؛ بیشتر در رمان بهره بگیرید و بین کلمات و این علامات فاصله بندازید تا خواننده از خواندن رمان شما بهترین لذت رو ببره .

9 - لطفا زمان ثبت پستی از رمان خودتون حداقل دو بار با دقت پست رو بخونید و اشتباهات سهوی و املائی رو حذف بفرمایید . اگر از املاء درست کلمه ای اطمینان ندارید اون رو در گوگل تایپ کنید و در سایت های معتبری مثل ویکی ویدیا و ... املاء درست رو مشاهده کنید .

10 - لطفا رمان های دوستان رو با دقت بخونید و زیر پست هایی که کشش و جذابیت دارن تشکر بزنید تا حضورتون گرم تر در انجمن حس بشه . مخصوصا طراحان و ناظرین .

11 - طراحان و ناطرین و ... در صفحات نقد پر رنگ حضور داشته باشن و نقاط قوت و ضعف رمان رو بدون هیچ گونه ملاحظه ی تعارف گونه بیان کنن تا باعث رشد نویسنده ها شن .

12 - نویسندگان محترم از نقد نترسن و طوری با مخاطبان برخورد کنن که اگر روزی در همین سایت به صورت حرفه ای ادامه دادن و یک رمان نویس برتر شدن شخصیت گذشتشون برند مثبت و معتبری برای شهرتشون باشه .

13 - لطفا برای یک رمان صد تا تاپیک نزنید و نویسندگان با سابقه ی سایت اگر چنین موردی رو مشاهده کردن سریعا به فرد تازه وارد اموزش های لازمه رو بدن .

ممنون از درکتون و حضورتون - اکبری

لینک به ارسال

عزیزان طبق هشدار جدیدی که به تازگی داده شده احتمال فیلتر شدن انجمن های رمان بیشتر شده .... بنابراین برای پیشگیری و تسریع در روال سالم نویسندگی نویسندگان شرقی

تمام رمان هایی که در انها از کلمات و عبارات نامناسب استفاده شده به تدریج حذف خواهند شد ... به مدت یک هفته به تمامی نویسندگان مهلت ویرایش داده میشه ... بعد از یک هفته پالایش انجمن اغاز میشه

لطفا نویسندگان سایت همکاری لازم رو به عمل بیارن و با خوندن دقیق رمان های باقی دوستان در صورت مشاهده ی مورد مشکوک سریعا به من اطلاع رسانی کنن

آی دی تلگرام

@akbaryyy

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری